Menu
|

Uczymy programować w PHP/JAVA, wdrażamy systemy IT

Szkolenia programistyczne i IT - szczegóły usługi

Ucz się programowania z nami!

Interesuje Cię tematyka IT? Chciałbyś nauczyć się programować?
Daj nam znać - chętnie pokażemy Ci podstawy i bardziej zaawansowane tajniki programowania w PHP i Symfony Framework.
Na indywidualnym lub grupowym kursie nauczysz się ogólnych podstaw programowania: co to są zmienne, klasy, interfejsy - co to jest OOP.
W miarę postępów wdrażamy nowe pojęcia i bardziej zaawansowane informacje dotyczące np. wzorców projektowych i konkretnych algorytmów wykorzystywanych w projektowaniu aplikacji WEBowych. Pokażemy jak od kuchni wygląda system CRM/CMS - jak tworzy się strony internetowe z wykorzystaniem paneli edycji treści.

Wiedza zaprezentowana na naszych kursach stanowi solidną podstawę do rozpoczęcia pracy na stanowisku Junior PHP Developer. Pomagamy w kontaktach z rekruterami.

Chętny? Napisz do nas po więcej szczegółów.

Blog

Niebawem udostępnimy nasz blog - zachęcamy do regularnego śledzenia treści. W ramach bloga będziemy serwować porcje artykułów o tematyce stricete programistycznej, ciekawostki i porady dla deweloperów PHP, mogą pojawiać się również informacje o nadchodzących kursach.


Kursy mają charakter weekendowych paneli praktycznych - zajęcia organizowane są po zebraniu grupy minimum 5 osób. Cena uzależniona jest od wielkości grupy oraz poziomu zaawansowania kursu.
Standardowo powinny odbywać się 3 poziomy zaawansowania - każdy turnus trwa ok. 1 miesiąca. 
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Napisz wiadomość