Menu
|

Opieka pogwarancyjna, optymalizacje dla wyszukiwarek internetowych

Poprawki WWW, SEO i serwis IT - szczegóły usługi

Opieka powdrożeniowa

Otrzymałeś gotową stronę internetową od innej firmy i nie posiadasz wsparcia technicznego? Nic straconego - damy Tobie nasze wsparcie techniczne!

Zajmiemy się poprawkami w kodzie źródłowym, pomożemy stworzyć nowe funkcjonalności, zmienimy treści - wszystko w zależności od potrzeb

SEO i pozycjonowanie stron internetowych

Zajmujemy się optymalizacją stron internetowych pod kątem widoczności w wyszukiwarkach - w szczególności jeśli chodzi o wysokie pozycje w Google. Zweryfikujemy Twoją stronę i przyjrzymy się co można usprawnić aby jej treść była widoczna dla użytkowników Internetu. W sposób organiczny podniesiemy jej pozycję.


Świadczenie wsparcia technicznego jest usługą abonamentową a jej cena zależy od specyfiki projektu programistycznego. Specjalizujemy się tylko w obsłudze oprogramowania WEBowego w technologiach JAVA/PHP

Usługa pozycjonowania stron internetowych jest abonamentowa z uwagi na długi czas oczekiwania na rezultaty - organaniczne pozycjonowanie trwa zazwyczaj od kilku tygodni do 3 miesięcy i zapewnia stabilne wyświetlanie w wyszukiwarkach (o ile jest monitorowane a kontent strony regularnie się zmienia)

Napisz wiadomość