Menu
|

Integracje płatności mobilnych, projektowanie sklepów internetowych

eCommerce - szczegóły usługi

Sklepy internetowe i płatności mobilne

Projektujemy sklepy internetowe w oparciu o framework Symfony. Przygotowujemy warstwę frontową dla klienta jak również panel zarządzający produktami, cenami i promocjami. Na życzenie klienta implementujemy różne integracje API z zewnętrznymi serwisami dostarczającymi dane o produktach lub kolekcjonujące dane fiskalne o zamówieniach i klientach.

Zawsze oryginalnie i bezpiecznie

W zależności od specyfikacji projektu możemy wykonać dedykowana szatę graficzną lub wykorzystać gotowe szablony. Nie implementujemy sklepów w oparciu o frameworki typu Shoplo, Woocommerce itp. Nasze rozwiązania zawsze są oryginalne, proste w obsłudze, dostosowane do rzeczywistych potrzeb klienta z ukierunkowaniem na bezpieczeństwo transakcji i minimalizację ryzyka elektronicznej kradzieży danych np. w wyniku działań hackerskich.


W istniejących sklepach internetowych wykonujemy usługi integracji płatności mobilnych - koszt od 300zł netto.
Koszt przygotowania i wdrożenia sklepu internetowego uzależniona jest od specyfiki projektu i może wynieść od 2000zł netto.
Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Napisz wiadomość